ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
اولین دوره مسابقات «رباتیک البرز کاپ» به میزبانی کتابشهر + پوستر

تاريخ خبر :  3/2/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  277

نخستین دوره مسابقات «رباتیک البرز کاپ» با حضور دانش آموزان دبیرستانی استان البرز برگزار می شود.

 

اولین دوره مسابقات «رباتیک البرز کاپ» به میزبانی کتابشهر

نخستین دوره مسابقات «رباتیک البرز کاپ» با حضور دانش آموزان دبیرستانی استان البرز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کتابشهر ایران، حسین جیریایی، کارگزار کتابشهر کرج با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این مسابقات، استعدادیابی و هدف دادن به این استعداد و پرورش تفکر خلاق و افزایش مهارت‌ های علمی دانش آموزان در زمینه ساخت ربات پیشرفته، جنگجوی مقدماتی، فوتبالیست و  آتش نشان است.

وی افزود: دانش آموزان علاقمند، برای شرکت در این  مسابقات می توانند تا 14 اردیبهشت به صورت غیر حضوری با مراجعه به سایت  Robokaren.comو یا شناسه تلگرامی hpps://t.me/ Robokaren در نخسین دوره این مسابقات ثبت نام کنند.

به گفته جیریایی این مسابقه روز جمعه، (21 اردیبهشت) به همت کتابشهر و با همیاری اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در مدرسه نمونه دولتی شهید میر حبیبی برپا می شود.

علاقمندان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره این مسابقه و پراکندگی جغرافیایی فروشگاه های زنجیره ای کتابشهر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این موسسه به نشانی www.ketabshahr.com مراجعه کنند.

 

کتابشهر ایران یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای کتاب و محصولات فرهنگی در کشور است که در  اقصاء نقاط ایران با هدف توزیع محصولات فرهنگی ارزشی و دینی، مطابق با استانداردها و نیازهای روز فرهنگی، 42 کتاب فروشی دایر کرده است.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد