ورود | ثبت نام | صفحه اختصاصی نمایندگان کتابشهر
View Article Detail
خاموشی سازمان تبلیغات را چابک کرد

تاريخ خبر :  7/6/1397 امتياز بده : ارسال به دوست تعدادمشاهده :  156

سازمان تبلیغات ولایی، انقلابی و جهادی است به همین خاطر این مجموعه مورد کینه دشمنان انقلاب واقع شد. خاموشی در طول ۱۷ سال مسئولیت، منظومه ای را در سازمان به وجود آورد که بخشی از فعالیت های این موسسات جز فعالیت های فاخر این نظام به حساب می آید.

 

به گزارش کتابشهر، مراسم تودیع و معارفه حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی و حجت الاسلام محمد قمی در سمت ریاست سازمان تبلیغات اسلامی صبح امروز در حوزه هنری برگزار شد.

حجت الاسلام روحانی نژاد معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات در ادامه این مراسم گفت: رهبر انقلاب از دوران مدیریت آقای خاموشی از عنوان توسعه کمی و کیفی استفاده کردند که ما در دوران مدیریتی ایشان انصافاً این توسعه را شاهد بودیم.

سازمان تبلیغات اسلامی گسترده ترین نهاد، بعد از آموزش و پرورش است

وی افزود: وقتی آقای خاموشی این مسئولیت را قبول کردند، ما در سراسر کشور ۲۵۰ دفتر داشتیم و اکنون این دفاتر به ۴۳۰ دفتر افزایش پیدا کرده است. سازمان تبلیغات اسلامی بعد از آموزش و پرورش گستره ترین نهادی است که در کشور وجود دارد.

وی ادامه داد: آقای خاموشی توانست بین نیروها همسویی و انسجام ایجاد کند و ادبیات صف و ستاد در برنامه ریزی ها یکسان شد. او معتقد بود موقعیت های مختلف جغرافیایی، خرده فرهنگ هایی دارند و باید صحنه تبلیغ را به خوبی درک کرد.

خاموشی سازمان تبلیغات را چابک کرد

روحانی نژاد گفت: ایشان سازمان تبلیغات را چابک سازی کرد و امروز حوزه ستادی ایشان با ۲۵۰ نفر اداره می شود که آقای خاموشی می گفتند، این عدد باید به ۱۱۰ نفر برسد و بقیه نیروها به شهرستان ها فرستاده شوند. ایشان تمرکززدایی انجام دادند و ماموریت هایی را به مردم واگذار کردند.

وی ادامه داد: سازمان تبلیغات ولایی، انقلابی و جهادی است به همین خاطر این مجموعه مورد کینه دشمنان انقلاب واقع شد. خاموشی در طول ۱۷ سال مسئولیت، منظومه ای را در سازمان به وجود آورد که بخشی از فعالیت های این موسسات جز فعالیت های فاخر این نظام به حساب می آید.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: منظومه ای که به وجود آمد جبهه مردمی انقلاب را در سازمان تبلیغات شکل داد. نوع برنامه ریزی سازمان تبلیغات تکیه بر منابع مردمی است و به این طریق خیلی از امکان ها را در حوزه تبلیغ سامان دادیم.

 

وی در پایان گفت: من آقای خاموشی را یک شخصیت فرهیخته و خدوم و فکور و ولایی و انقلابی می شناسم.


      منبع خبر : دفترمركزي

بازگشت 

كليه حقوق اين سايت متعلق به شركت كتابشهر ايران مي‌باشد